Fehlermeldung

• Notice: Undefined variable: lng_nincs_bejelentkezve in include() (Zeile 46 von /afs/elte.hu/org/konyvtarteszt/protectedData/included_php/important.php).
  • Notice: Undefined variable: kifejezes in tid() (Zeile 33 von /afs/elte.hu/org/konyvtarteszt/protectedData/included_php/tid.php).

Online hosszabbítás a katalógusban

1. Nyissa meg online katalógusunkat (OPAC), majd a felső menüsor Bejelentkezés opcióra kattintva nyitja meg az azonosításához szolgáló ablakot.
  2. Az Azonosító / Vonalkód részhez írja be az olvasójegyének számát (pl. ELTE-olvasójegy esetén: 30000000XXXXXX, ahol az X-ek az Ön olvasójegyén lévő számok) vagy a diákigazolvány számát, a jelszóhoz a születési idejét ÉÉÉÉHHNN formátumban (pl. 19960123).
    Ezt a regisztrációkor kapott alapértelmezett jelszót biztonsága érdekében érdemes megváltoztatnia.
  3. Sikeres bejelentkezés után automatikusan az „Olvasójegyem” oldalra kerül, ahol a legfontosabb adatait, így a kölcsönzéseit is megtekintheti. A kölcsönzések után található számra kattintva listázott formában kapja meg az Ön által kikölcsönzött könyvek adatait, a lejárati időt stb.
  4. Annak a könyvnek, amelyiknek a kölcsönzését szeretné meghosszabbítani, az üres négyzetébe tegyen egy pipát és klikkeljen a felső menüsor Kijelöltek meghosszabbítása opcióra. Ha az Összes meghosszabbítása lehetőséget választja, akkor az Önnél lévő összes könyv kölcsönzési idejét meghosszabbítja. Amennyiben a kétszeri meghosszabbítás lehetőségét már kimerítette, vagy a könyvön előjegyzés van, abban az esetben a meghosszabbítás meghiúsul.
Die Leistungen sind in 21 Bibliotheken zur Verfügung.
Heute: geschlossen
Kedves Könyvtár! Érdeklődni szereték, hogy a MaNDA adatbázisában (http://mandadb.hu) fizetős hozzáféréssel elérhető dokumentumokat ELTE könyvtári tagság birtokában tudom-e otthoni számítógépen olvasni? Üdvözlettel: Harsányi Péter
2018.06.12. 17:59
Kedves Harsányi Péter! A MANDA adatbázisban szereplő egyes tartalmak korlátozás nélkül elérhetőek, függetlenül attól hogy milyen IP címről, mely könyvtár tagjaként keresi az adott dokumentumot. Más esetekben a feltöltött tételek nem hozzáférhetőek. Ebben az esetben megoldás lehet, ha a dokumentum elérése céljából felveszi a kapcsolatot a feltöltő intézménnyel. Üdvözlettel: egy e-könyvtáros
Does your library have research guides, libguides, subject guides? and do you have specific librarians for each subject?
2018.11.02. 19:16