Fehlermeldung

Notice: Undefined variable: lng_nincs_bejelentkezve in include() (Zeile 46 von /afs/elte.hu/org/konyvtarteszt/protectedData/included_php/important.php).

EDIT - ELTE Digitális Intézményi Tudástár

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem Digitális Intézményi Tudástára (EDIT)  az egyetemen létrehozott dokumentumok tárhelye, archívuma.

Az EDIT-ben valamennyi dokumentum kap egy egyedi Handle-azonosítót (úgynevezett URI ’Universal Resource Identifier’ címet), amely hivatkozásként használható. Állandó elérést tesz lehetővé a dokumentum későbbi esetleges helyváltoztatása után is.

Az MTMT-be már felvett tudományos publikációk bibliográfiai adatai pár kattintással átkerülhetnek az EDIT-be. Egyszeri bevitellel szerepeltethetjük a tételeket a bibliográfiai adatbázisban (MTMT), és a teljes szöveget hozzáférhetővé tehetjük az EDIT-ben.

Részletes tájékoztató ide kattintva érhető el.

Központi tájékoztatás: Virág Gabriella (editadmin@lib.elte.hu)

URL: https://edit.elte.hu

Does your library have research guides, libguides, subject guides? and do you have specific librarians for each subject?
2018.11.02. 19:16