Fehlermeldung

• Notice: Undefined variable: lng_nincs_bejelentkezve in include() (Zeile 46 von /afs/elte.hu/org/konyvtarteszt/protectedData/included_php/important.php).
  • Notice: Undefined variable: kifejezes in tid() (Zeile 33 von /afs/elte.hu/org/konyvtarteszt/protectedData/included_php/tid.php).

Wifi

Az Egyetemi Könyvtári Szolgálat legtöbb könyvtárában elérhető vezeték nélküli Internet szolgáltatás, melyet az ELTE Informatikai Igazgatósága biztosít:

• ELTE: Az ELTE Informatikai Igazgatóságának Wifi szolgáltatása, mely az ELTE legtöbb épületében elérhető. Minden egyetemi polgár használhatja ezen szolgáltatást. A szolgáltatás igénybevétele személyhez kötött, használatához egy WiFi azonosító szükséges. Ezt az azonosítót az Informatikai Igazgatóság Ügyfélkapuján keresztül elektronikusan lehet igényelni.
  • EDUROAM: Azok a polgárok akik nem ELTE-sek, de a honos intézményük csatlakozott az Eduroam-hoz, azok saját intézményi azonosítójukkal használhatják az EDUROAM nevű WiFi hálózatot.

Beállítási segédlet

Néhány könyvtárunkban további szabadon használható wifi hálózat is elérhető.

Die Leistungen sind in 31 Bibliotheken zur Verfügung.
Heute: 08:00 - 16:00
Does your library have research guides, libguides, subject guides? and do you have specific librarians for each subject?
2018.11.02. 19:16