Kalligráfia workshop az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

Szépírás: ahol az emberi kéz adja áldását a betűk esküvőjére.(forrás: http://kallinaplo.blogspot.hu/)

A Kulturális Örökség Napjai 2019 programsorozata keretében 2019. szeptember 21-én 11.00 és 17.00 óra között az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár aulájában (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.) Buzogány Dezső kalligráfus tart foglalkozást. Az érdeklődők a szépírás művészetébe nyerhetnek betekintést, „ahol az emberi kéz adja áldását a betűk esküvőjére”. A különleges és látványos írásmódot vendégeink is kipróbálhatják a workshop alkalmával. A program izgalmas kihívást jelent mindazok számára, akik csak most kezdenek folyóírással foglalkozni, és sok érdekességet rejt azoknak is, akik technikai tárházukat kívánják kiegészíteni.

A kalligráfia workshopra minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!