Szolgáltatásaink November 13-tól
Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár...

Tárlatvezetés az Eötvös-kiállításon
Kiemelt érdeklődés kísérte a Kulturális Örökség Napjait az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban
2020. szep. 21., 19:14
Ismét népszerű volt és nagyszámú látogatót vonzott az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban szervezett idei rendezvénysorozatunk a Kulturális Örökség Napjain.
logo
Nyitott kapukkal várjuk látogatóinkat a Kulturális Örökség Napjain az ELTE Egyetemi Könyvtárban
2016. szep. 13., 09:42
A Kulturális Örökség Napjai (European Heritage Days­) fontos szerepet töltenek be az európai identitástudat kialakításában, valamint a közös értékek felfedezésében.
Illusztráció
Kulturális Örökség Napja az Egyetemi Könyvtárban
2015. szep. 16., 17:41
2015-ben szeptember 19-én kerül megrendezésre a Kulturális Örökség Napja elnevezésű rendezvénysorozat.

Régi katalógus