Szolgáltatásaink November 13-tól
Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár...

Egyetemi Könyvtár és Levéltár - Egyetemi Könyvtár

Nyitvatartás

Nov. 29., vasárnap:
Nov. 30., hétfő:
Dec. 01., kedd:
Dec. 02., szerda:
Dec. 03., csütörtök:
Dec. 04., péntek:
Dec. 05., szombat:
Zárva
Az érvényes egyetemi szabályozás értelmében könyv visszavételre és online kikért könyv átvételére lehetőséget biztosítunk a bejárat mellett található Információs pultnál munkanapokon 9:00 – 18:00 óra között.
2020-11-27 12:52
Az idei online Kutatók Éjszakája keretében megismerkedhetnek az 1913-ban szerkesztett Eötvös-mérleg működésével, melynek segítségével Eötvös Loránd könnyen és gyorsan elvégezhető kísérleti igazolását adta a Föld forgásának. Virtuális kiállításunkon és az Eötvös-inga bemutatásán keresztül pedig feltárul a századforduló izgalmas világa. Aktuális hírekért kövessen bennünket az Eötvös-kiállítás honlapján és Facebook-oldalán!
2020-11-10 20:11
Tájékoztatjuk kedves Olvasóinkat, hogy a könyvtár a járványügyi helyzet miatt zárva tart. Az érvényes egyetemi szabályozás értelmében könyv visszavételre és online kikért könyv átvételére lehetőséget biztosítunk a bejárat mellett található Információs pultnál munkanapokon 9:00 – 18:00 óra között.
2020-10-29 12:17
Könyvtárunk 2020. november 2-ától meghosszabbított nyitvatartással és teljes körű szolgáltatásokkal fogadja a látogatókat. Valamennyi kölcsönzői terünk ismét nyitva áll olvasóink előtt, a szabadpolcos állomány újra szabadon hozzáférhető, Nagyolvasónk pedig 20 óráig fogadja a tanulni vágyókat.
Nicolás Gómez Dávila
Qadmon K.