Open Science Információs nap
Szeretettel várunk minden érdeklődőt az Open...
Családbarát könyvtár!
A látogatószám tekintetében minden eddiginél...
K21 beszámoló nap
Az Egyetemi Könyvtári Szolgálat (EKSZ) K21...
4735
4748
4747

MTMT koordináció

Figyelem! Az MTMT2-vel kapcsolatos információkat az MTMT2 oldalon érhetik el.

Magyar Tudományos Művek Tára a magyar szerzők tudományos publikációinak és az azokat idéző közleményeknek a hiteles bibliográfiai adatbázisa.

Az ELTE dolgozóinak MTMT-vel kapcsolatos kötelezettségeit a 6/2012. (II. 23.) számú rektori utasítás és az ahhoz kiadott Tájékoztató segédlet tartalmazza.

Az MTMT működtetésének szakmai irányítását az Egyetemi Könyvtár látja el. Központi tájékoztatás és adminisztráció: Szabó Panna (mtmt@lib.elte.hu, tel.: 3421).  

Az ELTE oktatói és hallgatói az MTMT oldalán önállóan regisztrálhatnak a rendszerbe, a feltöltéshez és ellenőrzéshez kapcsolódó kéréseikkel és kérdéseikkel elsősorban a kari, intézeti koordinátorokat és adminisztrátorokat kereshetik:

 

Szervezeti egység Név E-mail Telefon / ELTE-mellék
ELTE intézményi adminisztrátor Szabó Panna
informatikus könyvtáros
szabo.panna@lib.elte.hu 3421
ÁJK kari koordinátor Pávó Gyuláné
mb. könyvtárvezető
pvica@ajk.elte.hu 2633
BGGYK kari koordinátor Bergmann Krisztina
könyvtárigazgató
bergmann.krisztina@barczi.elte.hu 5538
BGGYK kari adminisztrátor

Sot Ferenc
könyvtáros

sot.ferenc@barczi.elte.hu 5505

BTK kari adminisztrátor / Magyar Nyelvtudományi és Finnugor 
Intézet, Fordító- és Tolmácsképző Tanszék, Zenei Tanszék, Nyelvtudományi Doktori Iskola

Jakab Katalin
könyvtáros

jakab.katalin@btk.elte.hu

5160
BTK / Angol-Amerikai Intézet

Deák Nóra
könyvtárvezető

deak.nora@btk.elte.hu 2355
BTK / Filozófia Intézet, Filozófiatudományi Doktori Iskola Hartl Veronika
könyvtáros
hartl.veronika@btk.elte.hu 5192
BTK / Germanisztikai Intézet Markó-Markechtné Zelei Edit
könyvtáros
zelei.edit@btk.elte.hu 2355
BTK / Könyvtár- és Információtudományi Intézet

Patkósné Tóth Zsuzsa
könyvtáros

toth.zsuzsanna@btk.elte.hu 2245
BTK / Magyar Irodalom- és Kultúratudományi Intézet,
Irodalomtudományi Doktori Iskola

Zahari István
könyvtáros

zahari.istvan@btk.elte.hu 5120
BTK / Művészetelméleti és Médiakutatási Intézet Szigeti Krisztina
könyvtáros
szigeti.krisztina@btk.elte.hu 2355
BTK / Művészettörténeti Intézet, Távol-keleti Intézet Dubniczky Zsolt
könyvtáros
dubniczky.zsolt@btk.elte.hu 5186
BTK / Néprajzi Intézet, Történelemtudományi Doktori Iskola Kopaszné Szincsok Éva Ildikó
könyvtáros
szincsok.ildiko@btk.elte.hu 5203, 5142
BTK / Orientalisztikai Intézet Kedvessy Eszter
tanszéki előadó
kedvessy.eszter@btk.elte.hu 5397
BTK / Ókortudományi Intézet Peszlen Dóra
könyvtáros
peszlen.dora@btk.elte.hu 5445
BTK / Régészettudományi Intézet

Zachár Krisztina
könyvtáros

zachar.krisztina@btk.elte.hu 2150
BTK / Romanisztikai Intézet Faga-Nagy Mária
könyvtáros
faga-nagy.maria@btk.elte.hu 5160
BTK / Szláv és Balti Filológiai Intézet Rágyanszki György
tanársegéd
ragyanszki.gyorgy@btk.elte.hu 5252
BTK / Történeti Intézet

Zámodicsné Jókuti Andrea
könyvtáros

z.jokuti.andrea@btk.elte.hu 5159
GTI adminisztrátor Pataki Fruzsina
informatikus könyvtáros
pataki.fruzsina@lib.elte.hu 3432
IK  kari koordinátor

Németh Gabriella
könyvtárvezető

nemethg@inf.elte.hu 8567, 8139
IK adminisztrátor

Eiler Gabriella
könyvtáros

eilerg@inf.elte.hu 8567, 8139
IK adminisztrátor

Szabó Tibor
könyvtáros

szatibor@inf.elte.hu 8567, 8139
PPK kari adminisztrátor / Neveléstudomány

Varga Andrea
könyvtáros

varga.andrea@ppk.elte.hu 3807, 3808
PPK / Pszichológia

Klein László
könyvtáros

klein.laszlo@ppk.elte.hu 5665
SEK / IK, TTK Nagy-Molnár Eszter
levéltáros
nagy.molnar.eszter@sek.elte.hu

+36-94-504312 (Levéltár)
+36-94-504368 (Könyvtár)

SEK / BTK, PPK, TáTK Nagyné Korompai Kyri
könyvtáros
nagyne.korompai.kyri@sek.elte.hu +36-94-519668
TÁTK kari koordinátor Egri Krisztina
könyvtárvezető
egri.krisztina@tatk.elte.hu 6879
TÁTK kari adminisztrátor

Nagy Tímea
könyvtáros

nagytimea@tatk.elte.hu 6153
TÓK kari adminisztrátor

Szabó Kitti
könyvtáros

szabo.kitti@tofk.elte.hu 6948, 6955
TTK kari koordináció

Szabó Noémi
könyvtárvezető

szabo.noemi@ttk.elte.hu 8562
TTK kari adminisztrátor / Biológia, földrajz, földtudományok, kémia és intézeten kívüli egységek Csámer Iván
könyvtáros
csamer.ivan@ttk.elte.hu 8031
TTK / Fizika

Lövei Anett
könyvtáros

loanett@caesar.elte.hu 8568, 8564
TTK / Matematika

Földes Szilvia
könyvtáros

foldes.szilvia@ttk.elte.hu 8568, 8564
A szolgáltatás 17 könyvtárban érhető el.
Keresés
Szín
Alapítvány
Chat
Egyetemi Könyvtárért Alapítvány
Chat
Nem azonosított felhasználó
Reminyl | Low Cost Free Shipping
2018.10.15. 10:22
Nem azonosított felhasználó
Astelin | Discount Online
2018.10.16. 22:05
Nem azonosított felhasználó
Grifulvin | Find Price Sacramento
2018.10.17. 04:02
Nem azonosított felhasználó
Kedves könyvtáros! Az InCites adatbázist szeretném használni. Stunnel-en keresztül próbáltam és a caesar.elte.hu végű email címmel regisztráltam, de nem enged be. az írja: "You do not have a subscription to the InCites pro..." mi lehet a gond?
2018.10.17. 10:04
Kedves Érdeklődő! Az adatbázis-használattal kapcsolatos probléma megoldása érdekében kérem, vegye fel a kapcsolatot az illetékes kollégával a nagy.roland@lib.elte.hu e-mail címen. Üdvözlettel: Balogh Ildikó ELTE EKL
Nem azonosított felhasználó
Does your library have research guides, libguides, subject guides? and do you have specific librarians for each subject?
2018.11.02. 19:16
Üzenetküldés, korábbi üzenetek
Oldalszín

kék

pink

zöld

narancs

bordó

Keresés

Katalógus

Az Egyetemi Könyvtári Szolgálat dokumentumállományában keres.



ELTEFind (teszt)

A kereső az online katalógusunkban és a digitális gyűjteményünkben (EDIT) keres.

Weboldal

Alacsony felbontáson nézi honlapunkat, ezért tartalma nem jeleníthető meg. Növelje meg az ablak méretét, vagy keresse fel kis felbontásra szánt honlapunkat a http://konyvtar.elte.hu/m oldalon.