Munkatársat keresünk
Eötvös Loránd Tudományegyetem a "Közalkalmazottak...

KEOP Krónikák, 6-12. hét

Megjelenés ideje:
2014. szeptember 11., csütörtök
Megjelenés helye:
EKSz, EK honlap
Megjelenés formátuma:
Terjedelem:
Téma:
Nyelv:
Hatókör:
Forrás helye:
Csatolt fájl:
Szövegrész:
"Július utolsó hetében elkezdődtek a látványosabb munkálatok az Egyetemi Könyvtárban. Először a régi kazánt távolították el a hőközpontból, majd egyes raktárrészek lefalazása után megkezdődött a radiátorok leszerelése és a fűtéscsövek levágása. Augusztus közepe óta az utcán járó-kelők is tapasztalhatják, hogy valami történik a könyvtárban: a földszinti katalógusterem és az első emeleten lévő olvasótermek ablakainak felújításába fogtak bele a munkások. Az elmúlt hetekben kollégáink sem tétlenkedtek. A napi munka mellett - új könyvek feldolgozása, folyóiratok érkeztetése, adatbázisok karban tartása, stb. - a házon belüli költözéseket is meg kellett oldanunk, hogy mind a felújítási, mind a könyvtári munkák haladjanak. A munkálatokról folyamatosan teszünk közzé képeket és videókat a Facebook oldalunkon és a Twitteren (@ELTEEK)".