Gratulálunk kitüntetetteinknek!

Az Egyetem Szenátusa a június 25-én elfogadott határozatokban foglaltak szerint az ELTE Egyetemi Könyvtári Szolgálat munkatársai közül Varga Klára főigazgató-helyettest a Pro Universitate Emlékérem ezüst fokozatával, Bergmann Krisztina könyvtárigazgatót a Pro Universitate Emlékérem arany fokozatával tüntette ki, Mező Csaba és Magyar Katalin részére pedig Trefort Ágoston Emléklapot adományozott. Mátyás Melinda és Egri Krisztina kiváló munkájuk elismeréseként Rektori Dicséretben részesültek. A kitüntetések átadására az Egyetem tanévnyitó ünnepségén került sor. A kitüntetett kollégáinknak ezúton is szívből gratulálunk, és köszönjük az intézményünk minőségi szolgáltatásaiért és jó hírnevéért végzett eredményes munkájukat!