Elérhető a virtuális olvasójegy

Elérhetővé vált mobileszközökre szánt webalkalmazásunk, amely amellett, hogy alkalmas a papíralapú olvasójegy kiváltására, számos további szolgáltatást is kínál. Információt nyújt a kölcsönzésben lévő dokumentumokról, hosszabbítási lehetőséget biztosít. Az alkalmazáson keresztül vásárolható azonnal felhasználható 'Fénymásoló- és nyomtatókártya' is. Értesítési funkciójának köszönhetően a felhasználó beállításai alapján jelzi, ha például átvehető egy raktárból kikért dokumentum vagy ha közeleg egy kölcsönzés lejárati határideje. A könyvtár személyes felkeresése esetén biztosítja a beléptetőkapun való áthaladást és a kölcsönzést is, anélkül, hogy a készüléket át kellene adni a könyvtárosnak.

Az webalkalmazás minden mobileszközön elérhető azok böngészőjén keresztül a konyvtar.elte.hu/app címen.

A kép eltávolítva.