Gratulálunk kitüntetetteinknek!

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hagyományai szerint az Egyetem Szenátusa a tanévnyitó ünnepi szenátusi ülésén nyújtotta át a kitüntetéseket a kiváló munkát és kiemelkedő teljesítményt nyújtó oktatók, dolgozók és munkatársak számára. Az idei díjazottak között szerepelt az Egyetemi Könyvtári Szolgálat több, az egyetem és a könyvtárfejlesztés ügyéért elkötelezetten tevékenykedő munkatársa.

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár főigazgatója, Kálóczi Katalin az Egyetem érdekében vállalt feladata kimagasló egyéni teljesítményéért Mária Terézia Emlékérem, Vajda Zsuzsanna könyvtáros pedig húszéves kiemelkedő tevékenységéért Pro Universitate Emlékérem ezüst fokozata kitüntetésben részesült. Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Levéltárának vezetője, Dr. Tóth Krisztina Rektori Dicséretet kapott az Egyetem érdekében vállalt feladatai teljesítésének kiemelkedő eredményességéért. Trefort Ágoston Emléklappal tüntették ki a Bölcsészettudományi Karon Hartl Veronika könyvtárost, a Pedagógia és Pszichológia Karon Varga Andrea könyvtárvezetőt, az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban Schmidt Tamásné könyvtárost és Guth Elektra Holda ügyvivő-szakértőt átlagon felüli teljesítményükért és kiemelkedő érdemeikért.

Kollégáinknak ezúton is szívből gratulálunk kitüntetésük alkalmából, további munkájukhoz sok sikert kívánunk!