Gratulálunk kitüntetetteinknek!

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem hagyományai szerint az Egyetem Szenátusa a tanévnyitó ünnepi szenátusi ülésén nyújtotta át a kitüntetéseket a kiváló munkát és kiemelkedő teljesítményt nyújtó oktatók, dolgozók és munkatársak számára. Az idei díjazottak között szerepelt az Egyetemi Könyvtári Szolgálat több, az egyetem és a könyvtárfejlesztés ügyéért elkötelezetten tevékenykedő munkatársa.

Kimagasló munkája elismeréseként az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár főigazgató-helyettese, Varga Klára a Pro Universitate Emlékérem arany fokozatát, Szalaváry Miklós könyvtári restaurátor pedig a Pro Universitate Emlékérem ezüst fokozatát vehette át. Az Egyetem vezetése az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár munkatársai közül Bencsikné Rákosi Zita tájékoztató könyvtáros, Pataki Fruzsina informatikus könyvtáros, Szabó Dóra kutatástámogató könyvtáros, valamint az ELTE BTK Kari Könyvtár Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtára könyvtárvezetője, Zámodicsné Jókuti Andrea részére Trefort Ágoston Emléklapot adományozott huzamosabb időn keresztül nyújtott átlagon felüli teljesítményükért. Ágai Ágnes, az ELTE BTK Történeti Intézet Szekfű Gyula Könyvtárának könyvtárosa rektori dicséretben részesült.

Munkatársainknak ezúton is szívből gratulálunk kitüntetésük alkalmából, további munkájukhoz sok sikert kívánunk!

ELTE – Rusznák Gábor