Könyvtár Café

Az ELTE Egyetemi Könyvtári Szolgálat (EKSZ) elkötelezett a könyvtárfelhasználók elégedettségének növelése, a nemzetközi tapasztalatcsere és a folyamatos szolgáltatásfejlesztés iránt.

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem nemzetköziesítést szolgáló stratégiai célja mentén a Könyvtár Café keretében 2022. május 26-án (csütörtök) 14.30 órától az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Tanácstermében az Erasmus+ Program során Romániából, Olasz- és Horvátországból könyvtárunkba látogató munkatársak tartanak angol nyelvű prezentációt könyvtárukról és munkájukról az EKSZ könyvtárosai részére. A program kiváló lehetőséget biztosít a tapasztalatcserére és a jó gyakorlatok megosztására. Jelentkezni a titkarsag@lib.elte.hu e-mail címen lehet.

Töltsünk el közösen egy kellemes és tartalmas délutánt!

Mindenkit szeretettel várunk!

ELTE EKL