Próbahozzáférés a Bristol University Press digitális folyóirataihoz

A Bristol University Press 2024. október 7-től 2025. január 7-ig 3 hónapos próbahozzáférést kínál teljes digitális folyóirat-gyűjteményéhez. A Bristol University Press Digital Journals oldalán az összes folyóirat elérhető.

A Bristol University Press Digital egy átfogó digitális társadalomtudományi könyvtár, amely hozzáférést biztosít több száz folyóiratcikkhez, könyvhöz és nyílt hozzáférésű tartalomhoz. A non-profit, teljesen nyílt hozzáférésű Global Social Challenges Journal is itt található.

Felhasználói előnyök:

• könnyen böngészhető, idézhető és megosztható tartalmak,

• az ENSZ fenntartható fejlődési céljaihoz igazodó, egyedi módon összeállított Global Social Challenges témák alapján kereshető tartalmak azon kutatók számára, akik valós hatást szeretnének elérni,

• vizuálisan vonzó dizájn,

• útmutatók a könyvtárhasználóknak,

• a webtartalom elérhetőségét támogató legfontosabb technológiai szabványok,

• kifinomult elemzési, személyre szabható és együttműködési eszközök