Alehan Mitalier "O!" című kötetének bemutatója a Szláv és Balti Filológiai Intézet Könyvtárában

Az ELTE BTK Szláv és Balti Filológiai Intézetének Orosz Nyelvi és Irodalmi Tanszéke és az Eötvös Collegium Szlavisztika Műhelye szeretettel meghív minden kedves érdeklődőt 2016. december 6-án 15.00 órára Alehan Mitalier „O!” című kötetének bemutatójára.

A könyvet Józsa György és Nagy István mutatja be.

A csecsen-ingus származású Alihan Mutalijev  egy személyben filológus és költő-prózaíró. Nagyon korán kezdett írni, számos irodalmi pályázat díjnyertese. A kilencvenes évek elején Magyarországra jött, és azóta is nálunk él magyar állampolgárként. Ez az orosz nyelvű könyve 2015-ben Karlovy Vary-ban jelent meg. A könyvbemutató és a szerzővel való személyes találkozás lehetőséget ad a kultúrák közötti párbeszédre is.

Időpont: 2016. december 6. 15:00

Helyszín: ELTE Szláv és Balti Filológiai Intézet - Könyvtár (ELTE BTK „D” épület, Fszt. 18.)

Forrás: www.btk.elte.hu