Egyetemi Könyvtár és Levéltár

Az ELTE Szenátusának V/2017. (I. 16.) és VI/2017. (I. 16.) számú határozatai értelmében 2017. február 1-jétől az ELTE Egyetemi Levéltár és a Nyugat-magyarországi Egyetem Savaria Egyetemi Központ Könyvtár és Levéltár is az Egyetemi Könyvtár részeként működik tovább, ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár néven. A csatlakozó intézmények kialakult jó gyakorlatai és fejlesztési elképzelései több pontban is kiegészítik egymást, megalapozva a jövőbeni sikeres együttműködés és közös fejlődés lehetőségét.

Mindhárom intézmény vezetője harmonikus együttműködéssel olyan új szolgáltató intézmény kialakítását tervezi, amely hosszú távon minden új és régi munkatársunk, valamint olvasóink és kutatóink elégedettségét növeli majd.