Felcsendülő dalok olvasótermünkben – A Fesztivál Akadémia Budapest koncertje az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Nagyolvasója ad helyszínt a Fesztivál Akadémia Budapest 2020. augusztus 27-én 18.00 órától megrendezésre kerülő koncertjének. A nagy érdeklődésre való tekintettel a szervezők a főpróbát is nyilvánossá tették a közönség részére.

A koncerten többek között John Dowland Erzsébet-korabeli lantkíséretes dalai, Schubert és De Falla művei, valamint Liszt Ferenc Koronázási miséjének részletei csendülnek fel.

A Fesztivál Akadémia Budapest művészeti vezetői Kokas Katalin és Kelemen Barnabás, az Egyetemi Könyvtár és Levéltárban tartandó koncert a Fellélegzés című rendezvénysorozat keretében valósul meg.

További részleteket itt találnak. A Fesztivál Akadémia Budapest koncertjeiről honlapjukon kaphatnak részletesebb tájékoztatást.