Megújult Kellegykönyv szolgáltatásunk

Felhasználóink visszajelzéseire reagálva megújítottuk Kellegykönyv szolgáltatásunkat, melynek segítségével megvásárlásra javasolhatnak könyveket, ha azok könyvtárunkban nem fellelhetőek.

A leegyszerűsített felület mostantól honlapunkon keresztül érhető el. Olvasójeggyel történő hitelesítést követően, néhány mező kitöltésével biztosítunk lehetőséget beszerzési javaslatok küldésére.

Minden beérkező kérést gyűjtőkörünk figyelembevételével és a beszerzési lehetőségekhez képest igyekszünk a lehető leghamarabb teljesíteni, s erről folyamatosan tájékoztatjuk az igénylőt. Belföldi könyvek esetében minimum 2 hét, külföldiek esetében minimum 4 hét várakozási időre lehet számítani.

ELTE EKL