Pázmány-napi kvízjáték értékes nyereményekkel

Ismered egyetemünk történetét? Szeretnél többet megtudni az ELTE Egyetemi Könyvtárról és Levéltárról? Alig várod, hogy egy izgalmas kvízjáték keretében felmérhesd a tudásod? Nyerő típus és csapatjátékos is vagy egyszerre? Jelentkezz az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár egyetemtörténeti vetélkedőjére!

A kvízjátékra 2017. május 11-én 16.30-tól az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Soá-termében kerül sor, ahol az előzetesen regisztrált csoportok összemérhetik tudásukat, és új ismeretekkel gazdagodhatnak. Pázmány-napi kvízjátékunk értékes könyvnyereményeket tartogat a győztesek számára.

2017. május 8-áig várjuk 3–6 fős csoportok jelentkezését! Részletes információkat és a játékszabály leírását regisztrációs felületünkön találod.

Találkozzunk Pázmány-nap alkalmából a könyvtárban, és töltsünk el közösen egy kellemes délutánt!