Pro Bibliotheca Universitatis - Czinki-Vietorisz Gabriella az év kitüntetettje

Az elmúlt év karácsonyán Czinki-Vietorisz Gabriella, az Informatikai Osztály munkatársa részére adományozta az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár a Pro Bibliotheca Universitatis kitüntető oklevelét, megköszönve magas színvonalú, és intézményünk hírnevét növelő szakmai munkáját.

Czinki-Vietorisz Gabriella közel két évtizede példamutatóan, elkötelezetten és magas színvonalon látja el rendszerkönyvtárosi és könyvtárosi feladatait intézményünkben. Aktívan részt vesz a minőségirányítási projektmunkákban, kiváló csapattag és munkaszervező, jelenleg a folyamatok munkacsoport vezetője. Kollégiái önkéntes munkákban is számíthatnak rá, szívén viseli a legapróbb feladatok precíz végrehajtását, segítőkész és lojális.

További munkájához sok sikert és örömöt kíván az Egyetemi Könyvtár és Levéltár munkatársi közössége!

Kitüntetett munkatársaink névsorát itt érheti el.