Sikeres félévkezdést kívánunk a Gazdaságtudományi Kar polgárainak!

A Gazdaságtudományi Kar könyvtári feladatait az Egyetemi Könyvtár és Levéltár látja el. A könyvtár használata a GTK polgárainak ingyenes, a szolgáltatásokról itt tájékozódhat.

A könyvtár munkanapokon 9:00 és 20:00 óra között tart nyitva, szombatonként 10:00 és 18:00 óra között a Nagyolvasóban biztosít olvasási és tanulási lehetőséget. Az újonnan kialakított közösségi tér a tanulás mellett kikapcsolódásra, pihenésre, csoportmunkára és társasjátékra is alkalmas, hétköznapokon a nyitvatartási időben várja a látogatókat.

Beiratkozni távolról az ELTE Könyvtár WebApp segítségével vagy személyesen a könyvtárban lehet.

A könyvtár használatáról és szolgáltatásairól további információk honlapunkon érhetők el.

Szeretettel várjuk olvasóinkat!

ELTE EKL