ELTE PPK - június 15-től újraindul a kölcsönzés

Örömmel értesítjük kedves olvasóinkat, hogy június 15-től újraindul a kölcsönzés - az ELTE PPK kari könyvtárai részlegesen kinyitnak!

2020.06.15. hétfőtől az alábbi feltételekkel lehetséges a kölcsönzés:

Egyelőre csak előre megigényelt könyveket, előre egyeztetett időpontban tudunk kiadni. Kérjük, a lentebb található megfelelő linkre kattintva töltsék ki az ott található űrlapot, megjelölve
- a kölcsönözni kívánt könyveket
- és az átvétel időpontját.

• KAZY
    • IZU
    • Kérdés vagy probléma esetén írjon a már ismert mailcímre: konyvtar@ppk.elte.hu

A kölcsönző könyvtáros összekészíti a könyvigényt, előzetesen kikölcsönzi az olvasó nevére, majd az előzetesen egyeztetett időpontban a Kazy bejáratánál, a könyvvisszavételi doboznál vagy az Izu könyvtár előtti hosszú folyosón átadja.

• Kérjük, maszkban jöjjön be mindenki az épületbe!

A könyvek a vizsgaidőszak végéig vagy őszig lehetnek kint, igény szerint.

• aki szeretné visszajuttatni 07.05-ig ezeket vagy a már kint lévő könyveket, bátran megteheti a bejáratoknál elhelyezett könyvvisszavételi dobozokat használva.
    • Az olvasótermek sajnos még nem működnek, helyben olvasására tehát nincs lehetőség.

Még van 3 hét a vizsgaidőből. Soha vissza nem térő alkalom annak, aki jövőre végez. Nekiugorhat a szakdolgozatának a nyáron, itt a kitűnő alkalom most összeszedni és feldolgozni a szakirodalom egy részét.