A kávé ereje

A Fogyasztóvédelmi Világszervezet A kávé ereje című filmje kapcsán beszélgetünk az európaiak, közöttük a magyarok fogyasztói szokásainak hatásáról, hogy miként hatnak a fejlődő országokban élő termelők, gazdálkodók életére? A beszélgetést Gulyás Emese (Tudatos Vásárlók Egyesülete) vezeti.

Az Anthropolis Egyesület nevében szeretettel és egy csésze Fair Trade teával/kávéval várjuk ingyenes rendezvényünkre a Globális Nevelés Tudásközpontba.

Helyszín: ELTE PPK Könyvtára, Budapest VII. Kazinczy utca 23-27., 2012.május 25.  16:00 óra (földszinten balra, a hátsó sarokban)

Folytatás következik…

Pár hónap szünetet tartunk, de utána folytatódnak az interkulturális teadélutánok. Amennyiben programjaink után érdeklődik, jelentkezzen hírlevelünkre: bandavid@gmail.com