Emerald bemutató az ELTE-n

[ELMARAD] A bemutató érdeklődés hiányában elmarad. Megértésüket köszönjük!

2019. március 20-án 9:30-tól Radka Krivankova, az Emerald Publishing munkatársa tart tréninget az ELTE Állam- és Jogtudományi Kar Kari Könyvtárában (1053 Budapest, Egyetem tér 1-3.)

Az előadás első, 30 perces részében szó lesz e-könyvekről, a kiadó jellegzetes szolgáltatásairól, valamint az ELTE-n is elérhető Emerald Premier és Case Studies gyűjteményekről és az azokban való böngészésről, keresésről, mobilos használatról és az egyéni felhasználói profilok nyújtotta előnyökről.

A tréning második, 1 órás része a publikálásról fog szólni olyan témákkal, mint:

• a megfelelő folyóirat kiválasztása
  • lektorok és szerkesztők
  • ISI ranking és jelentősége a tudományos kutatásban

Az Emerald Publishing Group Limited egy 43 éve működő nemzetközi, tudományos kiadó. Jelenleg több mint 350 folyóiratot és több mint 150 e-könyvsorozatot tesz közzé a menedzsment, az információ- és könyvtártudomány, a mérnöki tudomány, az oktatás és a társadalomtudományok területén.

A rendezvény ingyenes, de előzetes regisztrációhoz kötött: jelentkezni a hírünk alatt található felületen keresztül lehet.