Pozitív gondolatok, bókok kaphatók

Hópelyhekkel köszöntött be december első reggele. Nem sokára itt a Mikulás, közeleg a karácsony és sajnos hamarosan a vizsgaidőszak is kezdetét veszi.

Az olvasóteremben sokan vagyunk.  Nincs levegő. Érezni lehet a feszültséget.

Mindenkinek megvan a maga módszere a ráhangolódásra - következő hetek mozgalmasak lesznek.

A könyvtáros ilyenkor már nem kutat, nem keres, még a hangoskodókat sem kell rendre intenie — a hallgatók a saját jegyzeteik fölé hajolva próbálják memorizálni a vizsga anyagát.

A Napiboldogsag.hu holnap megálmodója, Anni, nagyszerű ötletet adott számunkra az előttünk álló időszakra: segítsük pozitív gondolatokkal az olvasóinkat, kollégáinkat!

Az ügyesen összeállított, színes, letéphető üzeneteket kinyomtattuk és elhelyeztünk a Könyvtár előterében.

A „Tépj egyet” nem várt sikert aratott már az első napon, s azóta is minden nap pótolnunk kell az elvihető üzeneteket.

Örülünk, hogy ezzel az aprósággal is hozzájárulhatunk a látogatóink napjának szebbé tételéhez!

Találkozzunk a könyvtárban!