Jelenleg EDIT és ELTEfind verzióváltást végzünk, emiatt a honlapon hivatkozott dokumentumok egy része ideiglenesen elérhetetlen lehet.
Megértésüket köszönjük!

Open Access hírek

2021. január 25., hétfő – 13:55
2021-ben az Elektronikus Információszolgáltatás (EISZ) Nemzeti Programon keresztül várhatóan előfizetett adatbázisok közül hathoz tartozik ingyenes Open Access publikálási lehetőség.
2021. január 25., hétfő – 12:53
Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár Oktatás- és Kutatástámogatási Osztálya a tudományos ügyek rektorhelyettesétől, Dr.
2018. október 25., csütörtök – 11:46
Az Egyetemi Könyvtári Szolgálat (EKSZ) K21 Minőségirányítási Koordinációs Bizottsága egy beszámoló nap keretében összegezte az elmúlt negyedév során elért eredményeket, egyeztetve a jövőbeni tervekről, valamint a kitűzött feladatok megvalósításáról. Az elmúlt hónapokban az EKSZ stratégiája az Egyetem aktuális stratégiai célkitűzései mentén kiegészítésre és a bizottsági tagok által elfogadásra került.
2018. október 25., csütörtök – 11:46
2018. március 29., csütörtök – 12:23
A Liège-i Egyetem könyvtárai 2018. március 12. és 16. között Open Acces Erasmus Staff Week programot szerveztek. A szakmai rendezvényen az ELTE Egyetemi könyvtár és Levéltár munkatársa, Virág Gabriella képviselte egyetemünket.
Illusztráció szerzője, forrása: