Konzultáció az integrációról

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár szervezeti egységeinek képviselői Kálóczi Katalin főigazgató és Keszeiné Barki Katalin igazgató vezetésével Szombathelyen 2017. február 15-én és 16-án konzultációt tartottak. Az átfogó egyeztetésre az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár és az ELTE EKL Savaria Egyetemi Központ Könyvtár és Levéltár munkatársai részvételével a közelmúltban történt csatlakozás miatt került sor. A tanácskozás célja a sikeres intézményi integráció gördülékeny megvalósításának előkészítése, személyes ismeretségek és szakmai kapcsolatok kialakítása, amely megalapozza a jövőbeni sikeres és harmonikus együttműködést.