BEAC 125 – Könyvet a kézbe!

A Budapesti Egyetemi Atlétikai Club fennállásának 125. évfordulója alkalmából olvasásnépszerűsítő kampányt szervezett, mely kezdeményezéshez támogatóként és felajánlóként az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár is csatlakozott.

A Könyvet a kézbe! projektet könyvtárunk hatvan, különböző sportolással és egészséges életmóddal kapcsolatos témákat felölelő, gondosan kiválasztott kötet adományozásával támogatta. A válogatásban az egyetem története és a legújabb Eötvös Lorándról szóló életrajz kötetei is szerepeltek. A kiadványok a 11. kerületi ELTE BEAC Pluhár István Labdarúgópályát használó játékosok számára ingyenesen elérhető klubkönyvtár részét képezik. Minden kedves érdeklődőnek és sportolónak tartalmas időtöltést és kellemes olvasmányélményeket kívánunk! A jubileumi ünnepségről további részletek a BEAC honlapján érhetők el.

ELTE EKL