Éjszaka a könyvtárban – A vizsgaidőszakban 22.00 óráig várjuk a tanulni vágyókat!

Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár kísérleti jelleggel 2023. május 30. és július 1. között a Nagyolvasó meghosszabbított nyitvatartásával, hétköznapokon és szombatonként 22.00 óráig várja olvasóit és a tanulni vágyókat. Megnyitjuk oktatótermünket is, melyben a tanulás mellett ingyenes számítógép-használatra is lehetőséget biztosítunk.

Folyamatosan bővülő szolgáltatásainkkal az ELTE hallgatóinak a vizsgákra történő hatékony és eredményes felkészülési lehetőségét szeretnénk támogatni, az EHÖK támogatásával és a hallgatókkal együttműködve.

Hétköznapokon 20.00 és 22.00, szombatonként 18.00 és 22.00 óra között az alábbi szolgáltatások igénybevételére biztosítunk lehetőséget:

• tanulási és olvasási lehetőség a Nagyolvasóban és ingyenes számítógép-használat mellett az oktatóteremben,
  • könyvek visszajuttatása önkölcsönző terminál és könyvbedobó szekrény (Bibliobox) használatával,
  • önkiszolgáló nyomtatás és fénymásolás előre megvásárolt kártya használatával,
  • ingyenes, önkiszolgáló szkennelés.

A meghosszabbított nyitvatartási időben teremfelügyeletet és általános tájékoztatást biztosítunk. Az aula, a Nagyolvasó és az oktatóterem kizárólag előzetesen megváltott olvasójeggyel látogatható.

Mindenkit szeretettel várunk, hallgatóinknak sikeres tavaszi félévet kívánunk!

ELTE EKL