Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár 2024. április 16-án (kedden) 15.00 órától technikai okok miatt zárva tart.

Kalligráfia workshop

A Kulturális Örökség Napjai 2021 programsorozata keretében 2021. szeptember 18-án 11.00 és 17.00 óra között az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár aulájában (1053 Budapest, Ferenciek tere 6.) Buzogány Dezső kalligráfus tart foglalkozást.

Az érdeklődők a szépírás művészetébe nyerhetnek betekintést. A különleges és látványos írásmódot vendégeink is kipróbálhatják a workshop alkalmával. A program izgalmas kihívást jelent mindazok számára, akik csak most kezdenek folyóírással foglalkozni, és sok érdekességet rejt azoknak is, akik technikai tárházukat kívánják kiegészíteni. A kalligráfia workshopra minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk! Programjainkról további részletek itt és a Kulturális Örökség Napjai hivatalos honlapján érhetők el.

Kalligráfiai workshop helyszíne:

ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltár, Aula

1053 Budapest, Ferenciek tere 6.

Kalligráfiai workshop időpontja:

2021.09.18., szombat - 11:00 - 17:00

(folyamatos program)

Az érvényes egyetemi járványügyi szabályzat értelmében a rendezvény programjai orrot és szájat elfedő maszkban, védettségi igazolás mellett látogathatóak.

Buzogány Dezső kalligráfus