"A mindennapi élet változásai..." tudományos konferencia délutáni programja a Központi Olvasóteremben

A Történelemtudományok Doktori Iskolájának szervezésében 2012. november 22-én megrendezésre kerül "A mindennapi élet változásai és ennek politikai és gazdasági aspektusai a XIX-XX. században" című tudományos konferencia, amelynek részletes programja letölthető a Bölcsészettudományi Kar honlapjáról.

A konferencia két helyszínen kerül megrendezésre:

délelőtti program: ELTE BTK Kari Tanácsterem (1088 Bp., Múzeum krt. 4., A ép. fszt. 39.)

délutáni program: ELTE BTK Központi Olvasóterem, Folyóiratolvasó (1088 Bp., Múzeum krt. 6-8., fszt. 14.)

Felhívjuk Olvasóink figyelmét, hogy a Folyóiratolvasó a rendezvény miatt november 22-én 12.00-tól zárva tart