Tárlatvezetés az Eötvös-kiállításon - Múzeumok Őszi Fesztiválja az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban

A Múzeumok Őszi Fesztiválja alkalmából A pontosság bűvöletében – Eötvös Loránd élete és munkássága címmel személyes és virtuális tárlatvezetésre invitáljuk az érdeklődőket. Az ELTE Egyetemi Könyvtár és Levéltárban megtekinthető kiállításunk célja a fizika izgalmas világának élményközpontú feltárása. A tárlat interaktív eszközök segítségével mutatja be Eötvös Loránd sokoldalú személyiségét, tudományos és tanári tevékenységét, illetve műszereit.

Bővebb információ és jelentkezési lehetőség helyszíni tárlatvezetéseinkre az Eötvös-kiállítás honlapján érhető el. Regisztrálni az időpontokra itt lehet. A vezetések a Múzeumok Őszi Fesztiválja keretében ingyenesek! További részletekért, kérjük, látogasson el a Múzeumok Őszi Fesztiválja honlapjára! Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

ELTE EKL